Close nav
close

COSMED: Güzelliği Bilimle Buluşturan Bir Yolculuk

ÜCRETSİZ

İlan Açıklama:

1984 yılında başlayan kozmetik serüvenimiz, rüyaları ve hayalleri gerçekleştirmenin ötesine geçerek pürüzsüz bir cilde, ışıldayan saçlara ve nemli bir tene ulaşmanın özlemini taşıyan bir yolculuk haline geldi. Sağlığın güzelliği, güzelliğin sağlığı ve mutluluğu beraberinde getirdiği sihirli dünyanın kahramanı olma arzusuyla yola çıktık.

Hikayem, 2005 yılında Paris'te küçük, mis kokulu bir kozmetik dükkanında Monique adında renkli gözlükleri olan bir kozmetik tutkunuyla tanışmamla başladı. Monique, bitki özlerini bir araya getirerek ürettiği kozmetik ürünlerini incelerken, suyun mucizevi gücünü ve doğanın bize sunduğu şifa dolu sırları anlattı. Bu buluşma, kimyanın ve suyun büyülü dünyasına olan ilgimi derinleştirdi.

Monique, kimyanın ve su üzerine yaptığı 25 yıllık çalışmalarla dünya çapında bir su otoritesi haline gelmiş bir babanın kızıydı. Bir gün, bu mirası sürdürmek için kendi yeteneklerimi kullanmam gerektiğini fark ettim. Monique, bana bu sektörde kendimi ifade etmem ve başarılı olmam için gerekli olan cesareti aşıladı.

Dermokozmetik markası üretme fikriyle geçen 4 yıl boyunca bir tesis kurduk, kozmetik otoriteleriyle görüştük, pazar araştırmaları yaptık ve ürünlerimizi geliştirdik. Türkiye ve dünya genelindeki cilt, saç ve vücut sorunlarına odaklanarak herkesin güzel ve mutlu olmasına katkıda bulunmayı amaçladık.

COSMED, 09/09/2009 tarihinde doğan bir bebek gibi hayata geçti. Bu markanın her bir ürünü, güzellik yaratmaya adanmış ailemizin emeği ve tutkusuyla şekillendi. İlk ürün fikrinden ambalaj tasarımına, satış operasyonlarından dermatolog ve eczacıların katılımına kadar her aşamada COSMED'in büyümesine katkıda bulunduk.

Şimdi sıra sende! Bilim dolu güzellik formüllerimizle tanışma zamanı geldi. COSMED ailesi olarak, herkesin içsel güzelliğini ortaya çıkarmak ve mutluluğunu artırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Lütfen buraya tıklayın...


Yorumlar

Yorum Yap